• NL
  • ENG
  •  

    Ziet u net als ons de mogelijkheden en potentie van Green PAC en bent u benieuwd wat Green PAC voor u kan betekenen?

     

    Voor meer informatie over Green PAC (voor zowel de iLab- als COCI-locaties) kunt u contact opnemen met:

    Rob Voncken
    Directeur Green PAC
    T +31653401427
    E r.voncken@greenpac.eu of vonckenrob@gmail.com

    Voor meer informatie over Green PAC iLab kunt u contact opnemen met:

    Bastian Coes
    Business Developer Green PAC iLab
    T +31622007215
    E dh.coes@windesheim.nl

    Voor meer informatie over Green PAC COCI kunt u contact opnemen met:

    Harm Jan Bouwers
    Business Developer Green PAC COCI
    T +31681705191
    E harm-jan.bouwers@stenden.com

    Binnen Green PAC zijn daarnaast verschillende innovatiecoaches voor de COCI- en de iLab-locaties. Deze coaches bieden support bij het ontwikkelen van innovatieprojecten op het gebied van biobased kunststoffen, vezels en composieten.

    Voor de COCI-locaties van Green PAC zijn dit:

    Cor Kamminga
    T +31503175550
    E k.j.kamminga@knnadvies.nl

    Frank Lijten
    +31653830198
    E f.lijten@dpivaluecentre.nl

    Jan van Ee
    +31634367463
    E jhvanee@hetnet.nl

    Erik Roesink
    +31653317991
    E e.roesink@somut.nl

    Bezoekadressen COCI-locaties
    emmtec Industry & Businesspark
    Eerste Bokslootweg 17
    7821 AT Emmen

    StendenPRE
    Van Schaikweg 94
    7811 KL Emmen

    Postadres
    StendenPRE
    t.a.v. Harm-Jan Bouwers
    Van Schaikweg 94
    7811 KL Emmen

    Voor de iLab-locatie van Green PAC zijn dit:

    Ynte van der Meer
    T +31617105943
    E ynte@kennispoortregiozwolle.nl

    Ferna Jalink
    T +31652466471
    E FG.Jalink@Windesheim.nl

    Bezoek- en postadres iLab-locatie
    Green PAC iLab
    Ceintuurbaan 15
    8022 AW Zwolle

    Algemene vragen over Green PAC kunt u verder stellen via info@greenpac.eu onder vermelding van u naam en contactgegevens en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

     

     

    Inschrijven voor de Green PAC nieuwsbrief

    • Dit veld is voor validatie doeleinden en moet ongewijzigd blijven.