• NL
  •  

    Ziet u net als ons de mogelijkheden en potentie van Green PAC en bent u benieuwd wat Green PAC voor u kan betekenen?

     

    Voor meer informatie over Green PAC algemeen kunt u contact opnemen met:

     

    Jooske Haije
    Directeur Academie Technology & Innovation bij NHL Stenden
    T +31628316931
    jooske.haije@nhlstenden.com

    Egon van der Veer
    Directeur Techniek bij Windesheim
    T +31884697350
    E
    el.van.der.veer@windesheim.nl

    Voor mee informatie over Green PAC iLab kunt u contact opnemen met:

    Bastian Coes
    Manager Green PAC iLab
    T +31622007215
    E bastian@greenpacilab.nl

    Voor meer informatie over Green PAC Emmen kunt u contact opnemen met:

    Harm Jan Bouwers
    Programmamanager
    Academie Technology & Innovation
    T +31681705191
    E harm.jan.bouwers@nhlstenden.com

    Binnen Green PAC zijn daarnaast verschillende innovatiecoaches voor de COCI- en de iLab-locaties. Deze coaches bieden support bij het ontwikkelen van innovatieprojecten op het gebied van biobased kunststoffen, vezels en composieten.

    Voor de COCI-locaties van Green PAC zijn dit:

    Cor Kamminga
    T +31503175550
    E k.j.kamminga@knnadvies.nl

    Frank Lijten
    +31653830198
    E f.lijten@dpivaluecentre.nl

    Jan van Ee
    +31634367463
    E jhvanee@hetnet.nl

    Erik Roesink
    +31653317991
    E e.roesink@somut.nl

    Bezoekadressen COCI-locaties
    emmtec Industry & Businesspark
    Eerste Bokslootweg 17
    7821 AT Emmen

    NHL Stenden Hogeschool – Lectoraat Duurzame Kunststoffen
    Van Schaikweg 94
    7811 KL Emmen

    Postadres

    NHL Stenden Hogeschool – Lectoraat Duurzame Kunststoffen
    t.a.v. Harm-Jan Bouwers
    Van Schaikweg 94
    7811 KL Emmen

    Bezoekersadres iLab-locatie
    Green PAC iLab Zwolle
    Ceintuurbaan 15
    8022 AW Zwolle

    Algemene vragen over Green PAC kunt u verder stellen via info@greenpac.eu onder vermelding van u naam en contactgegevens en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

    Privacy Statement

     

     

    Inschrijven voor de Green PAC nieuwsbrief

    • Dit veld is voor validatie doeleinden en moet ongewijzigd blijven.